Twarze Dramy w obiektywie Pawła Matyki

„Oddajemy w Państwa ręce kolejny album przedstawiający historię niezwykłego przedsięwzięcia, jakim bez wątpienia jest organizowana od prawie 40 lat, „Barbórkowa Drama Teatralna”. W tym roku prezentujemy portrety części z tych artystów, których na fotograficznej kliszy uwiecznił nasz kolega, pracownik Tarnobrzeskiego Domu Kultury, Paweł Matyka”.


(fragment wstępu do albumu.)

Barbórkowa Drama Teatralna jest organizowana przez Tarnobrzeski Dom Kultury już od 1977 roku i zawsze odbywa się na przełomie listopada i grudnia. Są to spotkania profesjonalnych teatrów, które prezentują spektakle ze swojego bieżącego repertuaru. To największe wydarzenie artystyczne w regionie i jest zawsze oczekiwane przez publiczność. Bilety są wyprzedawane w ciągu kilku dni.

Autor – Paweł Matyka.
Artysta fotograf – AFIAP (Fédération Internationale de l’Art Photographique), AFRP (Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej).

Członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Członek Zarządu Tarnobrzeskiego Towarzystwa Fotograficznego. Fotografie eksponowane w ponad 60 wystawach zbiorowych w Europie, Azji ( Polska, Jugosławia, Anglia, Walia, Irlandia, Francja, Chorwacja, Austria, Ukraina, Republika Czeska, Cypr, Słowenia, Serbia, Katar, Holandia, Chiny, Bośnia i Hercegowina, Zjednoczone Emiraty Arabskie ), w kilku wystawach indywidualnych.

6 marca 2010r. decyzją Komisji Kwalifikacji Zawodowych Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej otrzymał dyplom stwierdzający posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu artysty fotografa, fotografika (AFRP).
Od 01 lipca 2013r. – „artiste FIAP”, przyznany przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej FIAP (Fédération Internationale de l’Art Photographique).

Więcej o autorze na: http://paweelmatyka.wix.com/fotografia

pozdrawiamy,
Zarząd Tarnobrzeskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Tarnobrzeskie Towarzystwo Fotograficzne.
http://towarzystwo-fotogr.wix.com/tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here