22 kwietnia odbyła się finałowa gala III edycji Projektu Przetwórnia

Przetwórnia to ogólnopolski, cyklicznie odbywający się konkurs fotograficzny z udziałem mistrzów fotografii, organizowany z inicjatywy Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik. W tym roku jego jurorem był Rafał Milach.
W trackie otwartego spotkania z artystą oraz finalistami projektu ekspert III edycji konkursu dokonał publicznej analizy zestawów fotograficznych oraz wyłonił zwycięzców.


Pierwsze miejsce zajęła Olga Świątecka za cykl „Nie ma takiego miejsca dom”, drugie miejsce przypadło w udziale Yulii Krivich za zbiór fotografii „Przeczucie” oraz Adamowi Karasiowi za serię „ Okolica”.
Trzeciego miejsca nie przyznano.

W imieniu organizatorów Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik oraz Galerii Pauza serdecznie zapraszamy na wernisaż prac zwycięzców tegorocznego Projektu Przetwórnia, który odbędzie się 
19-go czerwca 2015 r. o godz. 19:00
w Galerii Pauza, ul. Stolarska 5 w Krakowie 
(I piętro)

Wystawie prac Olgi Świąteckiej, Yulii Krivich oraz Adama Karasia będzie towarzyszyła multimedialna prezentacja zdjęć autorów wyróżnionych przez FotoBzik – Aleksandra Hońcy oraz Tomka Cichorka.

W dniu wernisażu swoją premierę będzie miał również drukowany katalog, w którym znajdziecie  m.in. rozmowę z Rafałem Milachem przeprowadzoną przez Gabrielę Szewczyk oraz tekst „Porozumiemy się” Joanny Kinowskiej.
ZAPRASZAMY!

www.projektprzetwornia.com

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Wydruki na wystawę przygotowała pracownia Ostrowski: https://www.facebook.com/fotografia.ostrowski?fref=ts

Poprzedni artykułW ciemni Ansela Adamsa
Następny artykułCokin NUANCES – nowe filtry ND ze szkła mineralnego
Ur. w 1980 roku, od ponad 10 lat zajmuje się fotografią oraz organizowaniem sesji zdjęciowych. Aktualnie od 4lat pracuję nad projektami analogowymi w średnim i dużym formacie.
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here